Om oss
Vårt mål er å bidra til, og hjelpe våre kunder å nå sine målsetninger om likviditet, effektivitet og lønnsomhet.
Visjon
“Å skape et paradigmeskifte i norsk næringsliv bort fra outsourcing av purringer og inkasso, ved å tilby markedets enkleste, mest integrerte, automatiserte og lønnsomme system for inhouse innfordring”
Kredin-historien
Siden oppstart har Kredin hatt fokus på å utvikle en smart og innovativ programvare som automatiserer bedriftens lovbestemte rett til å innfordre selv. Dette kalles på det politiske fagspråket egeninkasso men Kredin kaller det for Tapsbeskyttende Innfordringsteknologi. Siden oppstart er det utviklet smarte og AI drevne funksjoner. Samtidig er det også bygd opp en solid kundeportefølje samt gode avtaler med forhandlere, kjeder, konsern og regnskapskontorer.
I årene som har gått har vi hatt samtaler med kunder, samarbeidspartnere, investorer og innsett at fremtidens næringsliv har tre nøkkel-krav til sine innfordringssystemer: Integrasjoner, automatisering og tapsbeskyttelse.
Etter flere års bruk ble noen av våre beste kunder også investorer i Kredin. Dette ga selskapet kapital til å satse fremover, og vi er i dag 6 ansatte med et utviklingsteam i Europa. Hovedkontoret er på Magnor med avdelinger i Førde og Haugesund.
Besøk oss
Kredin AS, Grensevegen 811, 2240, Magnor
Avd. Hafstagvegen 25, 6800, Førde
Telefon
Epost
salg@kredin.no